Sunt afisate rezultatele de la 1 la 4 din 4
  1. #1
    Data inscrierii
    February 2018
    Posturi
    217

    Implicit adaugare firma noua in WINMENTOR

    Buna ziua,

    Pot adauga o firma noua in winmentor si sa operez salariile si ce documente am pe ianuarie ....a spus ca mai dureaza pana imi trimite baza de date. Daca adaug firma si operea salariile si ce acte am , in momentul cand preiau baza de date mi se sterge/ suprapune ce am operat eu?

    Multumesc

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Nu veti putea niciodata cumula doua firme in mentor. Nu vor coincide codurile in table. Orice salvare restaurata va sterge toate datele pe care le veti introduce dvs.

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2018
    Posturi
    217

    Implicit

    am inteles...multumesc

    Dar daca imi trimite baza de date o pun la mine pe calculator....si daca ea mai face modificari intre timp , ca nu e definitiva baza de date...si o copii iar la mine in calculator....imi afecteaza/ imi sterge ce am lucrat eu pe luna ianuarie?


    Dar daca imi trimite doar balanta cu solduri si o introduc la decembrie...este ok?....sa pot lucra peste
    Ultima oara editat deionela11; 04 February 2019 la 12:46

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Evident ca da, dupa cum v-am spus orice salvare/restaurare aduce datele de pe salvare, nu se pastreaza ce lucrati dvs.
    Puteti face initializare cu soldurile pe conturi pentru salarii si sa lucrati dvs de acolo, dar la fel va spun, nu veti putea restaura ceea ce trimite colega.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •