Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Sunt afisate rezultatele de la 11 la 17 din 17
  1. #11
    Data inscrierii
    February 2014
    Locatie
    Timsioara
    Posturi
    227

    Implicit

    Incercati sa vedeti daca in nomenclatorul de parteneri aveti introduse datele de care aveti nevoie. Si, introduceti persoana respectiva la delegati si preluati datele delegatului.

  2. #12
    Data inscrierii
    February 2014
    Locatie
    Timsioara
    Posturi
    227

    Implicit

    Pentru listarea a doua exemplare pe o pagina, se poate incerca instalarea programului gratuit GreenCloud? Printer. Cu el se pot lista cele doua exemplare ale listei pe o singura pagina. Recomand configurarea documentului in format A5, si "Landscape".
    Ultima oara editat deAldo; 07 October 2014 la 18:37 Motiv: Suplimentare

  3. #13
    Data inscrierii
    June 2014
    Posturi
    1

    Implicit

    daca nu am optiunea doc de legatura, cum fac?

  4. #14
    Data inscrierii
    February 2014
    Locatie
    Timsioara
    Posturi
    227

    Implicit

    Documentul de legatura apare in momentul cand emiteti chitanta. Introduceti suma incasata, apoi selectati factura pe care o platiti. Factura este documentul de legatura. Sau, nu inteleg eu ce doriti sa spuneti.

  5. #15
    Data inscrierii
    April 2017
    Posturi
    1

    Implicit

    Citat Original a fost postat de bilion Vezi Post
    Postez aici configurari pentru chitante, dispozitii de plata si incasare.
    Ce inseamna "aici"? Nu gasesc configurarile postate. Este ceva atasat ce nu se vede pentru toti?

    Problema mea specifica este cazul chitantelor emise pe numele angajatilor (restituire avans decontare). Pe chitanta ar trebui sa apare si ADRESA angajatului. In nomenclatorul cu personal angajatii au adresa. Cum se poate invoca aceasta adresa pe chitanta? As dori sa folosesc adresa asa, cum se poate folosi de exemplu <&_CNP ANGAJAT>.

    Multumesc.

  6. #16
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Aici ftp://ftp.winmentor.ro/WinMentor/Doc...utii/08_LISTE/ gasiti mai multe configurari.

  7. #17
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Citat Original a fost postat de juhaszpeter Vezi Post
    Ce inseamna "aici"? Nu gasesc configurarile postate. Este ceva atasat ce nu se vede pentru toti?

    Problema mea specifica este cazul chitantelor emise pe numele angajatilor (restituire avans decontare). Pe chitanta ar trebui sa apare si ADRESA angajatului. In nomenclatorul cu personal angajatii au adresa. Cum se poate invoca aceasta adresa pe chitanta? As dori sa folosesc adresa asa, cum se poate folosi de exemplu <&_CNP ANGAJAT>.

    Multumesc.
    Adresa nu se afla printre parametrii care pot fi listati.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •