Sunt afisate rezultatele de la 1 la 2 din 2
  1. #1
    Data inscrierii
    May 2009
    Posturi
    12

    Implicit Listare modul de calcul a facturii de penalitati, pe fiecare factura restanta

    Am vreo posibilitate/este vreo lista in care sa pot vedea modul de calcul al penalitatilor facturate. Precizez ca de calculat le calculeaza f.bine programul, la generarea facturii de penalitati imi arata pentru ce facturi calculeaza penalitati, pune corect in fisa respectivului partener ca sa pot incasa in ordinea vechimii, dar efectiv nu gasesc o lista in care sa vad cum a calculat. Am de exemplu o factura cu vreo 12 pozitii de penalitati, dar la toate imi scrie simplu ,,penalitati,, (cum am creat eu articolul) fara sa imi arate la fiecare factura ce a calculat. Trebuie sa prezint in instanta modul de calcul, daca nu poate programul, treb sa fac in excel...e oleaca de munca.. Multam si astept o sugestie, un raspuns practic ar fi ideal.

  2. #2
    Data inscrierii
    May 2009
    Posturi
    12

    Implicit Raspuns !!

    Mie greu sa cred ca chiar nu a stiut sa imi dea un raspuns nimeni. Ma asteptam macar de la admini sau de la programare...ceva gen macar ,,Nu se poate"...dar chiar nimic...brava feed-back-ul!!!!

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •