Sunt afisate rezultatele de la 1 la 5 din 5
  1. #1
    Data inscrierii
    December 2016
    Posturi
    29

    Implicit Probleme versiune 860.01

    Buna ziua,
    M-am lovit de urmatoarele probleme in momentul cand am schimbat versiunea de WinMentor:
    1. La butoanele de comanda rapida au disparut optiunile de Interne>Emulare Tastatura>Datecs (orice tip)
    2. La modulul de vanzare prin casa de marcat Datecs, in "Date lucru", fereastra prin care se selecteaza gestiunea din care se vinde, este supradimensionata si acopera butoanele "Casa de marcat", "Procent TVA", "Criterii de identificare articol pe bon"
    3. La introducere parteneri din UE folosind CUI-ul, la validare VIES primesc raspuns "Eroare de conexiune la serverul UE"

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    245

    Implicit

    Exact azi vroiam sa scriu si eu despre aceste probleme. Eu m-am lovit de 1 si 2.

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 514

    Implicit

    1. Se rezolva in versiunea urmatoare
    2. Macheta este redimensionabila, trageti un pic de ea sa nu se mai suprapuna si se va salva dimensiunea pentru urmatoarea accesare a machetei.
    3. Mie imi functioneaza fara probleme, dar depinde de momentul in care faceti validarea, s-ar putea chiar sa fie picat serverul. Pe toate interogarile, si vies si anaf, noi accesam servere care nu tin de noi, care mai pica si ele din cand in cand.

  4. #4
    Data inscrierii
    July 2012
    Posturi
    3

    Implicit

    eroare la versiunea 860.01 eroare mentor 860_01.jpg
    Imagini Atasate Imagini Atasate
    Ultima oara editat delucian_radu; 06 September 2018 la 14:20

  5. #5
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Incercati versiunea 861.01 postata recent pe site-ul nostru. In cazul in care nu se rezolva luati legatura cu distribuitorul sau producatorul.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •