Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Sunt afisate rezultatele de la 11 la 18 din 18
  1. #11
    Data inscrierii
    March 2014
    Posturi
    30

    Implicit

    Buna ziua!
    Nu reusesc sa preiau fisierele .csv cu zilieri. Luna trecuta i-am introdus manual, luna asta as prefera sa ...nu!

  2. #12
    Data inscrierii
    May 2022
    Posturi
    82

    Implicit

    Buna ziua!

    Screenshot_27.png

    Ordinea campurilor din fisierul csv ar trebui sa fie cea din imaginea de mai sus.

  3. #13
    Data inscrierii
    May 2022
    Posturi
    82

    Implicit

    In urmatoarea versiune vom reveni la ordinea anterioara a campurilor. Pana atunci puteti face importul cu o versiune anterioara versiunii 23.041/3, fie sa reordonati campurile din fisierul CSV ca in postarea anterioara.

  4. #14
    Data inscrierii
    March 2014
    Posturi
    30

    Implicit

    Am incercat cu versiunea respectiva si nu am reusit, nu pot face salvarea dupa ce ii preia, imi da eroare " EROARE in Registru zilieri [TEditRegZil] !
    As prefera sa nu reordonez nimic, ci sa scoateti versiunea buna cat de repede!

  5. #15
    Data inscrierii
    May 2022
    Posturi
    82

    Implicit

    Trebuie o versiune anterioara(23.021 sau chiar mai veche), incepand cu versiunea 23.041/3 este valabila ordinea din imagine.

  6. #16
    Data inscrierii
    March 2014
    Posturi
    30

    Implicit

    Am incercat cu vreo 3 versiuni anterioare. Acum am versiunea 23.011 ... aceeasi eroare. Deci, pot importa fisierul csv in fisa de zilieri, vad toti zilieri in Fisa zilieri, dar cand vreau sa dau salvare primesc mesajul de eroare " EROARE in Registru zilieri [TEditRegZil] !"

  7. #17
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Va trebui sa asteptati versiune noua. Versiunile pe care apareau erori cu Tedit, care de altfel nu apar decat la unii utilizatori in anumite conditii nu pot fi rezolvate prin setari din program sau din windows cum sunt altele, ele sunt rezolvate doar de programator.

  8. #18
    Data inscrierii
    March 2014
    Posturi
    30

    Implicit

    Cand credeti ca va aparea aceasta versiune noua?

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •