Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimUltim
Sunt afisate rezultatele de la 11 la 20 din 22
  1. #11
    Data inscrierii
    February 2011
    Posturi
    212

    Implicit

    Buna ziua!

    Desi am adaugat la finalul documentului CAM =<&_CAM> nu imi apare suma pentru CAM. O mana de ajutor, va rog?

    Multumesc,
    Andrea

  2. #12
    Data inscrierii
    February 2011
    Posturi
    212

    Implicit

    Citat Original a fost postat de Gabi Vezi Post
    ... avem o firma cu 2 proiecte pe fonduri si, cica, asa le cere, state individuale pe proiecte si, pe prima pagina, contributiile aferente fiecarui proiect..
    Am aceeasi situatie, in fiecare luna trec manual sumele la final de document, nu am gasit nici eu o metoda pentru a se trece automat.

    Andrea

  3. #13
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Deocamdata nu exista pentru formatii, ci doar pentru toti angajatii.

  4. #14
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Singurul caz pe care l-am avut in care sa nu apara cam cu suma pe lista likidare a fost doar cand la tip contributie in nomenclator era trecut altceva decat contributia asiguratorie de munca.

  5. #15
    Data inscrierii
    February 2011
    Posturi
    212

    Implicit

    Citat Original a fost postat de Irina Vezi Post
    Singurul caz pe care l-am avut in care sa nu apara cam cu suma pe lista likidare a fost doar cand la tip contributie in nomenclator era trecut altceva decat contributia asiguratorie de munca.
    Daca ma duc la configurari liste, cu click dreapta Specific lista nu gasesc in lista de contributii CAM, doar cele vechi. Iar daca pun manual <&=CAM> nu apare nimic. La Contributii Angajat/Angajator este definita la Tip contributie Contrib. asiguratorie de munca. Cred ca mi-a scapat o configurare pe undeva.

    Andrea

  6. #16
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Pai daca nu gasiti in lista pe specific lista CAM inseamna ca nu aveti o versiune potrivita de program. Faceti upgrade cu versiunea de pe site.

  7. #17
    Data inscrierii
    September 2017
    Posturi
    27

    Implicit

    Buna ziua,
    Pe statul de plata la "titlu" imi apare doar "Stat de plata luna noiembrie". Cum fac sa apara si anul? Ex: Stat de plata luna noiembrie 2018. Multumesc

  8. #18
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Mergeti in configurare lista si in antet aduceti informatia, va atasez un print screen ca sa va fie mai usor. configurare.jpg

  9. #19
    Data inscrierii
    September 2017
    Posturi
    27

    Implicit

    Super. Multumesc frumos

  10. #20
    Data inscrierii
    November 2014
    Posturi
    11

    Implicit

    Buna!
    La configurarea statului de salarii, pentru a reusi sa-l incadrez intr-o singura pagina, este posibila configurarea pe doua randuri a coloanelor? (Nu gasesc in configurari decat "linii in capul de tabel"; pentru corpul tabelului nu este posibila aceasta configurare?

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •