Pagina 1 din 2 12 UltimUltim
Sunt afisate rezultatele de la 1 la 10 din 18
  1. #1
    Data inscrierii
    November 2016
    Posturi
    39

    Implicit Recalculare salarii ianuarie

    Buna ziua !
    In luna ianuarie am avut o persoana in concediu medical toata luna, continuarie din septembrie boala obisnuita.
    Am instalat ultima versiune la mentor si i am dat recalculare salarii .
    Acu imi da urmatoarele erori cand ma duc pe indemnizatii /concedii medicale : eroare sql open:List index out of bounds(35)

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Sunteti sigur ca ati dat verificare completa de structuri? Adica toata firma si luna cu date initiale, martor, data?

  3. #3
    Data inscrierii
    November 2016
    Posturi
    39

    Implicit

    da, pe alta firma imi calculeaza numai 12 lei retinere cas la concedii medicale, brut 1956 toata luna concediu medical in continuare si din 1956 imi ia numai 12 lei.
    Ce setare trebuie facuta?

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Aveti medical format din mai multe certificate? Daca asta este cazul, scoatem versiune noua care repara.

  5. #5
    Data inscrierii
    November 2016
    Posturi
    39

    Implicit

    da, din 3 certificate medicale

  6. #6
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Vom posta azi sau maine versiune care rezolva aceasta problema.

  7. #7
    Data inscrierii
    November 2009
    Posturi
    25

    Implicit

    Buna ziua,
    am si eu situatia cu salariat in concediu medical toata luna, 2 concedii, continuare de anul trecut, si-mi calculeaza la indemnizatia de 1018 ron doar 115 lei cas
    am versiunea 855.02, am rulat toate verificarile necesare, am intrat din nou pe salariat la conc medicale, recalcul salarii, am descarcat la decl ultima versiune si ultimul duk posibil, mai e ceva ???

  8. #8
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Dupa suma de 115 este vorba de plafonarea de la oug 8, versiunea la care faceti referire contine aceasta modificare, daca este medical toata luna suma este corecta.

  9. #9
    Data inscrierii
    November 2009
    Posturi
    25

    Implicit

    multumesc pt raspuns, la export pentru validare imi dadea mesaj de eroare, desi prima data am descarcat ultimele actualizari pe validari 112 si mai era ceva acolo, cred ca trebuie sa mai apara ceva duk, sau trebuia sa mai trec eu undeva suma plafonata?

  10. #10
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Trebuie sa apara si versiune de declaratii. Duk a fost actualizat acum 2 zile.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •