Sunt afisate rezultatele de la 1 la 10 din 10
  1. #1
    Data inscrierii
    January 2012
    Posturi
    99

    Implicit eroare verificare structuri new

    Buna ziua,

    Am eroarea din poza atasata, la versiunea pusa aseara.Capture.PNG
    In timpul rularii eroarea era "out of date".

    Multumesc

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    111

    Implicit

    Si la mine a aparut acelasi mesaj ...

  3. #3
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 353

    Implicit

    Si la mine a aparut acest mesaj dar inaintea lui apare 2 mesaje cate unul la fiecare fisier cum ca fisierul Ngest.val si Nsedsec.val nu se poate modifica structura .val file is out of date.

  4. #4
    Data inscrierii
    January 2012
    Posturi
    99

    Implicit

    am o multime de erori la mai multe firme... e oribil...

  5. #5
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

  6. #6
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 353

    Implicit

    Eu deja sunt obisnuit, erorile la actualizarea sunt ceva obisnuit am si uitat de cand nu am mai facut o actualizarea cap coada pe toata baza fara erori, ma amuza ca in ultimele 3 actualizari am avut prima eroare la un fisier de zilieri la aceeasi firma, si nu intleg cum poate exista o asemenea eroare cand acel fisier este gol ca nu am zilieri in acea firma si ca fapt divers la nici o firma din baza. Pana acuma nimeni nu stie de la ce este, e ca la windows asa face el si trebuie luat ca atare.

  7. #7
    Data inscrierii
    February 2011
    Posturi
    212

    Implicit

    Citat Original a fost postat de alexadi Vezi Post
    Eu deja sunt obisnuit, erorile la actualizarea sunt ceva obisnuit am si uitat de cand nu am mai facut o actualizarea cap coada pe toata baza fara erori, ma amuza ca in ultimele 3 actualizari am avut prima eroare la un fisier de zilieri la aceeasi firma, si nu intleg cum poate exista o asemenea eroare cand acel fisier este gol ca nu am zilieri in acea firma si ca fapt divers la nici o firma din baza. Pana acuma nimeni nu stie de la ce este, e ca la windows asa face el si trebuie luat ca atare.
    Si mie imi apare aceeasi eroare, din pacate pentru mine apare la una din primele firme si nu imi ruleaza verificarea de structuri automat la toate firmele la update si trebuie sa intru ulterior pe fiecare firma in parte pentru a da verificarea de structuri manual :-(

    Andrea

  8. #8
    Data inscrierii
    July 2015
    Posturi
    130

    Implicit

    Buna. Si la mine apar erorile de mai sus. Ce e de facut?

  9. #9
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

  10. #10
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 495

    Implicit

    Am postat pe site versiune care rezolva problema cu fisierele .val. Este suficient sa reluati install cu noua versiune, sariti peste verificarea de structuri, actualizare constante etc si faceti verificarea de structuri pe new din program.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •