Sunt afisate rezultatele de la 1 la 10 din 19

Hybrid View

  1. #1
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Va rog sa luati legatura cu distribuitorul sau producatorul pentru a verifica circumstantele in care are loc eroarea. In principiu nu exista o astfel de problema pe versiune. Mai verificati inca o data toate configurarile. Vedeti ca "mod calcul contributie" sa fie setat conform specificatiilor + Tratare speciala CB=Da

  2. #2
    Data inscrierii
    September 2017
    Locatie
    Iasi
    Posturi
    30

    Implicit

    Buna ziua,

    Daca am facut update la ultima versiune de pe ftp mai trebuie sa fac ceva modificari pentru salarii pe august sau prin update s-au facut si modificarile ?
    Va multumesc.

  3. #3
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

  4. #4
    Data inscrierii
    January 2017
    Posturi
    37

    Implicit

    Buna seara, am actualizat si eu declaratiile si versiunea de program, am urmat instuctiunile si constat urmatoarele: nota contabila o face corect, calculul contributiiilor angajatorului le face la salariul minim pentru cei cu norma partiala, insa in declaratie contributia somaj angajator si contributia pentru concedii medicale o face la salarul brut pentru 2 ore cat e contractul. imi poate spune si mie cineva unde gresesc de nu-mi transfera corect sumele din nota de la salarii in declaratii?

  5. #5
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 545

    Implicit

    La declaratii trebuie sa aveti versiunea 202.03. Pare ca nu e actualizata versiunea de declaratii din moment ce in mentor va calculeaza corect si aici nu(declaratiile au formule proprii).

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •