Sunt afisate rezultatele de la 1 la 6 din 6
  1. #1
    Data inscrierii
    November 2016
    Posturi
    2

    Implicit Listare anexa declaratia 394

    Buna ziua,

    De unde listez anexa la 394? Doresc sa am in spate lipsa cu furnizorii, clientii,etc.


    Va multumesc,

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    245

    Implicit

    Si eu sunt interesata de lista. Sau exista posibilitatea de a importa xml-ul dat de program pe formularul d394?

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Momentan nu exista listare pentru declaratia 394

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Butonul de import din alte aplicatii in softul A a disparut de o bucata buna de vreme.

  5. #5
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    De cand s-a schimbat formatul de 394 aceasta optiune de a lista partenerii nu mai exista, am intrebat si eu de ea acum cateva luni prin august cred si singura solutie data de un coleg de forum a fost sa import in vechiul format partenerii si sa ii listez de acolo dupa care sa sterg declaratia. Mie unul mi se pare ca nu este o solutie viabila si inca mai astept acesta modalitatea de a lista partenerii din declaratie, pana cand asta nu stiu ca nu am nici un raspuns. Pt moment nu am avut nevoie sper doar sa nu vina in control la clienti de la diverse autoritati ale statului pana va aparea aceasta posibilitatea de a lista. (in speta AFER) ca ei vor sa vada ca au fost declarate facturile, emise de catre ei in declaratie.

  6. #6
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    S-au luat in considerare cerintele de listare, se lucreaza la acest aspect. In cazul unui control se pot folosi listele de Intrari, Iesiri (in principal).

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •