Sunt afisate rezultatele de la 1 la 6 din 6
  1. #1
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 369

    Implicit Drepturi in natura

    Incerc sa setez si eu in mentor/liste/salarii/salarii/drepturi in natura/drepturi in natura ca la Documentul asociat tichetelor de masa insa in coloana respecticva nu imi afiseaza nimic, cum pot sa imi apara bonul de consum aferent? Mentionez ca in momentul cand am creeat in salarii in date drepturile in natura am facut si bonul de consum prin cadrul ferestrei, unde imi si arata numarul si data bonului dar in listare nu vrea.

  2. #2
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Puteti spune mai explicit problema? Nu se intelege ce anume doriti sa asociati si nu reusiti.

  3. #3
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 369

    Implicit

    Ma refeream ca la listare nu apare in coloana document asociat bonul de consum generat la acordarea acestor tichete de masa. am atasat poza 1 unde se vede ca este goala coloana respectiva si poza doi unde se vede ca este consumul facut la acordarea tichetelorDREPTURI IN NATURA 1..jpg DREPTURI IN NATURA 2.jpg

  4. #4
    Data inscrierii
    November 2009
    Posturi
    25

    Implicit

    Buna seara
    am instalat ultima versiune si cand fac salariile, in momentul in care dau tichetele de masa, fac modificarea de la 22 tichete in mai 2019 la 20 primite, apoi merg sa fac descarcarea din gestiune din acelasi loc si incepe efectiv sa "curga" mesaje de eroare si nu se mai opresc, trebuie sa inchid calculatorul (nu merge nici cu alt+ctrl+del).
    acest lucru mi s-a intamplat pe 2 calculatoare diferite, cu ultima versiune, imi spune si mie cineva ce gresesc? procedez la fel ca in lunile dinainte cand mergea ok

  5. #5
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 524

    Implicit

    Pentru ca nu reusesc sa reproduc situatia, nu imi da eroare nici daca scad nici daca dau mai multe bonuri, va rog sa luati legatura cu distribuitorul sa vada despre ce e vorba.

  6. #6
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Eroarea apare cand nu aveti suficiente tichete de masa in stoc. Urmeaza sa fie corectata aceasta problema. Incercati sa aveti stocul necesar pentru a putea descarca toate tichetele.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •