Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Sunt afisate rezultatele de la 11 la 16 din 16

Thread: Curs valutar

  1. #11
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Doar pentru bancile setate ca banca nationala se pot prelua cursurile de pe site-ul bnr. Indiferent care e banca pe care preluati cursul, aveti totusi pe macheta optiunile de export curs banca curenta si import curs banca curenta. Le puteti utiliza pentru a aduce cursurile pe bancile folosite de dvs.

  2. #12
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    664

    Implicit

    Nu, dar se poate face export din BNR, intr-un fisier, iar acest fisier se importa pe alta banca.

    LE: dupa postare am vazut ca raspunsese si Irina, era pe pagina urmatoare

  3. #13
    Data inscrierii
    January 2012
    Posturi
    99

    Implicit

    Va multumesc!
    Si eu am vazut tarziu...

  4. #14
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Am si eu o intrebare cum pot face ca la o actualizarea de pe site a cursului BNR sa nu mai ia actualizarea de la prima zi cu care a fost deschisa firma (01.10.2013) si sa le reactualizeze pana la zi, ci sa aduca doar zilele care nu sunt completate ar fi o actualizare mai rapida, de regula eu fac actualizarile cam la 1 luna si mereu stau sa le refaca de la inceputuri pana acum. (dureaza ceva sa actualizeze 3 ani). Ar fi posibil sa fac actualizarea automata pentru toata baza de date sa nu mai iau fiecare firma cu firma?

  5. #15
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Momentan asa cum ati observat si dvs este posibil sa se faca actualizarile, Astfel, raspunsul la intrebarile dvs este nu.

  6. #16
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Mulțumesc pentru răspuns, deci pt moment este singura soluție.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •