Sunt afisate rezultatele de la 1 la 4 din 4
  1. #1
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 373

    Implicit eroare actualizare la vers 811.01

    La actualizarea la ultima versiune 811.01 intanlesc si eu eroarea din poza alaturata la verificarea de structuri culmea la fisierul de zilieri si nu am nici o firma la care sa lucrez cu zilieri, am primit eroarea la 7 firme, deci am reluata actualizarea de mai multe ori, daca la prima rularea la prima firma mi-a dat eroare la a doua rulare a trecut fara probleme peste aceea firma, avand insa eroarea la alta firma, asa am rulat procedura de instalare de 8 ori, si o actualizarea de maxim 90 de minute a ajuns a dureze 200 minute (in conditiile in care e trecut in informatiile de actualizare ca s-a redus timpul de verificare structuri, dar au aparut erori cea ce nu e prea placut). Stie cineva de la ce poate fi, ca pe viitor sa nu mai patesc asa ceva? Sau este o eroare in kitul de instalare al versiunii 811.01, ca e prima data cand primesc erori la actualizare din 2013 pana in prezent.
    Versiunea avuta inainte de actualizare este 806.02 adica ultima disponibila inainte de 811.01.
    Imagini Atasate Imagini Atasate

  2. #2
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Folositi vreun antivirus?

  3. #3
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 373

    Implicit

    microsoft security essentials. Pana acuma nu am avut nici o problema cu el.

  4. #4
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Incercati sa il opriti. E posibil ca de la ultima actualizare a mentorului pana in prezent sa fi facut update-uri la antivirus care intra in conflict. Eroare dvs nu este o problema de versiune.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •