PDA

View Full Version : imbunatatire mijloc fix



emaio
07 August 2014, 14:47
Buna ziua. Sunt angajata la o firma care are un apartament unde s-a executat o instalatie de gaze. As dori sa intorduc aceasta instalatie de gaze ca o imbunatatire dar nu stiu exact cum sa fac in program. Multumesc.

ada
07 August 2014, 15:28
Pai asta e simplu. Dati F1 in program, se deschide helpul integrat si scrieti imbunatatire la search. E f frumos explicata metoda. Spor la treaba.

emaio
27 August 2014, 08:52
Pai asta e simplu. Dati F1 in program, se deschide helpul integrat si scrieti imbunatatire la search. E f frumos explicata metoda. Spor la treaba.

Multumesc foarte mult pentru ajutor . Am reusit.

Buna dimineata. Mai am o intrebare legata tot de instalatia de gaz care a fost realizata in luna iulie. In august am primit o facture privind montajul acestei instalatii. Am inregistrat ca o cheltuiala montajul dar nu stiu cum sa fac includerea acesteia in valoarea apartamentului unde a fost montata instalatia de gaz. Multumesc anticipat.

Solomon Silvia
27 August 2014, 12:02
Va puteti ghida dupa urmatoarea documentatie: ftp://ftp.winmentor.ro/WinMentor/Documentatie/05_solutii/02_MENTOR/mijloace%20fixe-imbunatatiri%20+%20reevaluari/Mijloace%20fixe-imbunatatiri.pdf