PDA

View Full Version : Instalare "DECLARATII_LITE.zip'"



simona4mihaela
08 January 2013, 10:54
In noua versiune nu mai exista D394. Am inteles ca trebui sa instalez"DECLARATII_LITE.zip'"- versiune gratuita cu care poti genera doar D394. Care sunt pasii pentru instalare??? Am descarcat fisierul, l-am instalat dar imi da eroare cand vreau sa accesez firma pentru care ar trebui generata D394. Poate am instalat eu gresit. Trebuie copiat fisierul in WinMentor si instalat???? Va rog sa ma ajutati daca v-ati confruntat cu o astfel de problema. Multumesc!

Irina
09 January 2013, 12:49
Da, declaratiile au fost scoase de ceva versiune din programul Winmentor, si am pus la dispozitia clientilor un executabil separat, cum ati spus si dvs Declaratii lite. Dezarhivati zip-ul si copiati executabilul de declaratii chiar in directorul Winment, ca sa aiba acces la protect.dat. Nu trebuie sa rulati concomitent declaratiile si mentorul deoarece fiecare ocupa loc pe cheie.

simona4mihaela
10 January 2013, 15:31
Da, declaratiile au fost scoase de ceva versiune din programul Winmentor, si am pus la dispozitia clientilor un executabil separat, cum ati spus si dvs Declaratii lite. Dezarhivati zip-ul si copiati executabilul de declaratii chiar in directorul Winment, ca sa aiba acces la protect.dat. Nu trebuie sa rulati concomitent declaratiile si mentorul deoarece fiecare ocupa loc pe cheie.

Am facut asa cum mi-ati spus si functioneaza. Va multumesc din suflet pentru indicatii!!!