PDA

View Full Version : Eroare d112



georgianamarin
10 September 2020, 11:12
Buna ziua, vreau sa descarc versiunea de declaratii 3200221.07, am vazut ca s-a modificat adeverinta CASS, dar i-mi da urmatoarea eroare. Sentinel LDK. Protection System

Multumesc frumos !

Cecilia
14 September 2020, 12:30
Buna ziua,

Cel mai probabil ati descarcat un executabil din folderul CHEI HASP HL.

1. Daca cheia dumneavostra nu este HL folositi executabilul din \WinMentor\Versiunea Curenta\DECLARATII KIT\Declaratii.zip\;
2. Daca cheia este HL dar este versiune 2.16 (se verifica intr-un browser pe pagina http://localhost:1947/_int_/devices.html 735) este necesar un update firmware folosind executabilul din WinMentor\Versiunea Curenta\_Windows 64-bit\HASP_HL_Firmware_Update.zip\;
3. Daca cheia este HL si versiunea este cel putin 3.25 este posibil sa fie necesar un update de driver. Folositi HASPUserSetup.exe din WinMentor\Versiunea Curenta\_Windows 64-bit\Sentinel_LDK_Run-time_setup.zip\.

Zi frumoasa!

georgianamarin
23 September 2020, 10:30
Buna ziua, am rezolvat problema schimband cheia deoarece numai era compatibila ( era din 2006).

Mai am o intrebare :

Credeti ca se poate configura ceva sa se poate vedea o persoana care a incetat CIM , sa fie selectata perioada .( in cazul in care nu se mai stie cand a plecat ).

Multumesc frumos !