PDA

View Full Version : Eroare D 112



Cristina Sandulescu
23 February 2019, 10:45
Buna ziua,

Firma fara constructii, am facut modificarile zic eu necesare pt anul 2019 si am urmatoarele Erori, stiu ca sunt multe dar va rog se pare ca majoritatea provin de la o setare care imi scapa:

E: angajator (1)
eroare atribut: cifAf1: atribut necunoscut ('cifAf1') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
E: angajator (1)
eroare atribut: bifa_CAM: atribut necunoscut ('bifa_CAM') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
E: angajator (1) sectiune angajatorA (1)
eroare atribut: A_scutit: atribut necunoscut ('A_scutit') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
E: angajator (1) sectiune angajatorA (2)
eroare atribut: A_scutit: atribut necunoscut ('A_scutit') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
E: angajator (1) sectiune angajatorA (3)
eroare atribut: A_scutit: atribut necunoscut ('A_scutit') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
E: angajator (1) sectiune angajatorA (4)
eroare atribut: A_scutit: atribut necunoscut ('A_scutit') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
E: angajator (1) sectiune angajatorF1 (1)
eroare atribut: F1_suma_scut: atribut necunoscut ('F1_suma_scut') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
E: asigurat (1) [idAsig = 1] sectiune asiguratE3 (1)
eroare atribut: E3_21: atribut necunoscut ('E3_21') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
E: asigurat (1) [idAsig = 1] sectiune asiguratE3 (1)
eroare atribut: E3_19: atribut necunoscut ('E3_19') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'


Multumsc, HELP!!!!

Irina
23 February 2019, 10:48
Cum v-a spus si colega mea, nu pare a fi dukul actualizat.
Intotdeauna trebuie verificate sa fie ultimele versiuni: declaratii, mentor si obligatoriu duk. Duk a trecut de versiunea V3, deci e clar ca el e de vina.

Cristina Sandulescu
23 February 2019, 11:15
multumesc, merg sa vad

FELICITARI mentor, am depus fara erori. asteptam si restul de modificari. cu rabdare se face totul bine.


Multumesc, si rabdare multa