PDA

View Full Version : Module mentor



alexadi
21 June 2017, 17:31
Stiu ca in winemntor enterprise exista posibilitatea de a avea joburi de listare automate, in winementor versiunea clasica se poate folosi acel modul, sau exista un echivalent al lui? Ca ar scuti mult timp necesar cu listarea documentelor.

Solomon Silvia
22 June 2017, 09:44
In WME joburile sunt posibile datorita bazei de date utilizate (Oracle). In Mentor nu exista echivalent.

alexadi
22 June 2017, 12:09
Multumesc pt raspuns. Ma gandesc ca s-ar putea creea de sine statator un modul si pt winemntor clasic, genul celui de mentor admin care era in lucru pe la inceputul anului trecut, si cred ca nu sunt singurul care ar fi dispus sa investeaza niste bani ( 200, 300 sau 400 de euro care este echivalentul uni utilizator de mentor in versiunea extinsa) pentru a automatiza o listare prin care ar castiga timp.

Solomon Silvia
22 June 2017, 16:40
Astfel de solicitari avem rugamintea sa le trimiteti direct pe site-ul producatorului. Solicitarile lansate pe forum nu sunt valide.

alexadi
22 June 2017, 17:12
Multumesc pentru raspuns. Am trimis mail catre colegii de la dezvoltarea referitoare la modulul de listari automate.
Cine mai este interesat poate trimite mail, banuiesc ca cu cat mai multe mailuri cu atat mai mare sort de izbanda va avea dezvoltarea unui asemenea modul intr-un viitor de timp cat mai apropiat.