PDA

View Full Version : Poll - Contracte de Munca in Modulul de Declaratii WinMentor



zeulsuprem
22 March 2016, 14:11
1. Sunt interesat ca Modulul Declaratii sa completeze automat Contractele de Munca (CIM).
2. Imi este indeferenta optiunea.
3. Nu ma intereseaza modificarea.

Pentru cei care sunt interesati de o astfel de modificare, pot completa in formularul de pe site -> Contact (http://portal.winmentor.ro/winmentor/contact.php) , unde la sectiunea departament dezvoltare pot cere modificarea.
De mentionat ca acest proces dureaza, fiind influentat si de modificarile legislative care impun modificari obligatorii ale programului!
O zi buna!

alexadi
22 March 2016, 14:28
Sunt multe optiuni care pot fi incluse, dar asta presupune si timp si o legislatie fiscala stabila (lucur pt care nu putem multumi decat guvernului care face modificari la foc automat si care sunt cele mai importante zic eu).
Inainte de CIM ar fi de preferat sa fie dezvoltata declaratia 100 si poate un 101. Ar mai fi si op, legarea de facturi in asteptare a comenzilor de furnizorii, etc

zeulsuprem
22 March 2016, 16:59
da e buna ideea si cu 100 si 101! si OP pentru ultima perioada de raportare :) ce bine suna :D
si 010 ar merge..
eu sunt curios mai mult daca putea face ca modificarile (oricare ar fi ele) s-ar putea face :)