PDA

View Full Version : transmitere fluturasi ianuarie 2015



viorica
10 February 2015, 12:08
Va rog poate ma ajuta cineva cu urmatoarea problema: transmirerea prin e-mail a fluturasilor incepand cu ianuarie 2015, dupa inslalarea versiunii 766.06, se face in format zip cu parola (parola pe care nu o stiu) desi pana acuma erau transmisi in format pdf.

Oare imi lipseste ceva fisier sau vreo constanta neactualizata. Nu am gasit nimic pana acuma.

Va multumesc frumos pentru raspuns.

Irina
10 February 2015, 14:56
Este o dezvoltare de program incepand cu versiunea mentionata de dvs. Pentru a lucra ca si pana acum scoateti din Winment executabilul 7za.exe

irinavr
10 February 2015, 17:14
Buna,
Am aceeasi problema. Am sters file ul 7za.exe si tot primesc mesajul cu criptarea.Ne ajutati?

Irina
11 February 2015, 11:15
Am revenit la postarea anterioara, codul e mai complex si nu e suficient sa stergeti executabilul. Intr-o versiune viitoare vom introduce o constanta care sa va ofere posibilitatea de a alege daca doriti criptat sau nu.

viorica
12 February 2015, 14:06
Este in regula sa fie transmis si format zip doar va rog sa-mi spuneti care este parola de dechidere zip. la primirea fluturasilor de catre angajati.

Multumesc.

Irina
12 February 2015, 15:37
Din pacate nu va pot oferi asa informatie pe forumul public winmentor.

alexadi
12 February 2015, 16:17
Nu mai corect este ca sa putem seta noi parola, care ar putea fi diferita pentru fiecare angajat, sau la fiecare generare de fluturari sa introducem si parola pentru fisierul zip? Ca sincer aceasta parola e normal sa avem acces la ea ca salariatii ni se vor urca in cap ca nu pot sa aiba acces la fluturasi, pe ei ii intereseaza ca sa il poata vedea si au dreptate. E ca si cum ne trimtem bani de salariiu in conturi cu parola dar nu va putem da parola de la cont.

Irina
12 February 2015, 16:44
Cred ca nu ati inteles corect mesajul meu de mai devreme, nu vom oferi aceasta informatie pe un forum public. Puteti sa va adresati oricand producatorului.