Buna ziua,

Firma fara constructii, am facut modificarile zic eu necesare pt anul 2019 si am urmatoarele Erori, stiu ca sunt multe dar va rog se pare ca majoritatea provin de la o setare care imi scapa:

E: angajator (1)
eroare atribut: cifAf1: atribut necunoscut ('cifAf1') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
E: angajator (1)
eroare atribut: bifa_CAM: atribut necunoscut ('bifa_CAM') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
E: angajator (1) sectiune angajatorA (1)
eroare atribut: A_scutit: atribut necunoscut ('A_scutit') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
E: angajator (1) sectiune angajatorA (2)
eroare atribut: A_scutit: atribut necunoscut ('A_scutit') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
E: angajator (1) sectiune angajatorA (3)
eroare atribut: A_scutit: atribut necunoscut ('A_scutit') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
E: angajator (1) sectiune angajatorA (4)
eroare atribut: A_scutit: atribut necunoscut ('A_scutit') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
E: angajator (1) sectiune angajatorF1 (1)
eroare atribut: F1_suma_scut: atribut necunoscut ('F1_suma_scut') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
E: asigurat (1) [idAsig = 1] sectiune asiguratE3 (1)
eroare atribut: E3_21: atribut necunoscut ('E3_21') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'
E: asigurat (1) [idAsig = 1] sectiune asiguratE3 (1)
eroare atribut: E3_19: atribut necunoscut ('E3_19') in namespace='mfp:anaf:dgti:declaratie_unica:declarat ie:v3'


Multumsc, HELP!!!!