Sunt afisate rezultatele de la 1 la 3 din 3

Threaded View

  1. #1
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 377

    Implicit Facturi iesire lipsa + Verde si portocaliu

    Am trecut la 901.01 cu mici nebunii insa asta e ne adaptam si multumim guvernului pt modificari.

    Ce anume drepturi s-au modificat in acesta versiune ca aveam un utilizator destul de limitat la care m-am trezit ca fizic nu mai apar acest 2 + in factura de iesire cel verde si portocaliu, am zis ca o fi facut ceva utilizatorul insa mi-am setat un alt utilizator cu aceeasi categorie ca a lui si m-am trezit ca si la acesta au disparut, ceva s-a intamplat la acest update, cum imi pot da seama ce anume de la acest updat a facut ca cele 2 plusuri sa dispara? Pana una alta a trebuit sa fac o nefacuta nu am avut ce face si i-am schimbat categoria de utilizator si acum are mai multe drepturi insa lucru care nu ma incanta caci imi e sa nu strice ceva. Ce anume s-a intamplat la ce drepturi s-a umblat acum la ultima versiune ca pana ieri cand am pus acesta ultima versiune a fost totul ok.8. lipsa plusri factura iesire.jpg

    PS: Sper sa nu ma injure colegii de la programare, stiu ca nu le este usor la ce nebunii au de implementat, cum descopar cate ceva le spun ca sunt constient ca nu au cum sa le intuiasca nici ei de la inceput, macar asa le stiu si le pot repara ulterior cand se vor mai linistii cu aceste noi implementari de facut.
    Ultima oara editat dealexadi; 10 February 2022 la 17:16 Motiv: adaugat ps

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •