Sunt afisate rezultatele de la 1 la 3 din 3

Thread: Erori D406A

  1. #1
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit Erori D406A

    Am si eu o eroare in declaratii la saft , as fi scris in modulul de declaratii dar nu exista un subforum pentru acesta declaratie.

    Am o licenta, insa se comporta foarte ciudat si anume daca o deschid eu pe un utilizator si fac declaratia, schimb firma si ma duc sa fac alte declaratii la alta firma, si colega mea este si ea in modulul de declaratii ea nu poate intra in modulul de saft decat daca eu inchid fizic aplicatia declaratii, pe urma daca ea termina cu saft si vreau eu sa lucrez in el nu se poate am aceeasi eroare, adica "MASTER, nu ai acces pe declaratia Saf-T!". Licenta ramane logata pe utilizator pana la delogare, mai trebuie sa setez eu ceva sau asa este comportamentul normal al acestui modul?
    Multumesc anticipat pentru ajutor.

  2. #2
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    63

    Implicit

    Buna ziua,
    Licenta este per user, atat la SAFT cat si pentru eTransport de exemplu, PREZENTA.DB este ocupat daca se lucreaza cu doua persoane simultan.
    In acest caz se recomanda eliberarea locului prin iesirea din mentor.

  3. #3
    Data inscrierii
    April 2008
    Locatie
    Iasi
    Posturi
    167

    Implicit

    Citat Original a fost postat de alexadi Vezi Post
    Am si eu o eroare in declaratii la saft , as fi scris in modulul de declaratii dar nu exista un subforum pentru acesta declaratie.
    Fixed, Subforum nou: D406A (SAF-T) https://portal.winmentor.ro/forum/fo...eclaratia-406A

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •