Am vorbit la distribuitor, si au spus sa le trimit mail, mail pe care ei sa-l retrimita catre producator, in acelasi timp au spus ca spera ca vor fi cat mai multe cereri pentru ca astfel vor fi luate in calcul si revenit la situatia anterioara, asa ca cine are nevoie sa trimita mail catre distribuitor ca asfel sa ajunga la mentor aceasta cerere absolut normala.

Vorbim ca din luna iulie sa nu fie valabila doar factura din spv, iar daca clientul isi gestioneaza singur spv, pentru a stii ce facturi are primite in timp real, a verifica daca sunt facturile lui sau sunt eronat emise pe numele lui, a stii daca cea ce a primit a ajuns si in spv si in acelasi timp de a verifica daca nu cumva angajatii il incarca cu facturi de care nu are nevoie, clientul trimte pe mail arhivele si fisierele venite in spv, iar in varianta actuala programul nu le poate importa lucru care nu este corect, pentru ca noi am achizitionat si acest modul iar unul din scenarii care incepand cu versiunea 24.041/3 bde este exclus este chiar acesta mi se pune la dispozitie fisierele din spv nu acces in spv.