Pagina 1 din 2 12 UltimUltim
Sunt afisate rezultatele de la 1 la 10 din 11
  1. #1
    Data inscrierii
    July 2022
    Posturi
    22

    Implicit update versiune noua declaratii

    Buna dimineata,
    Descarc versiunea de declaratii de pe site winmentor, o salvez dezarhivata acolo unde am eu winmentor, dar cand deschid aplicatia de declaratii imi apare tot versiunea veche a declaratiei. I-am dat verificare structuri dar tot aceasi versiune ramane. Ma puteti ajuta, va rog sa rezolv aceasta problema? Multumesc, Este urgent!

  2. #2
    Data inscrierii
    July 2022
    Posturi
    22

    Implicit

    corectez "aceeasi"

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Presupun ca deschideti din iconita de pe desktop. Dati click dreapta si open file location sa vedeti daca shortcutul e facut intr-adevar de unde dezarhivati dvs exe de declaratii.

  4. #4
    Data inscrierii
    July 2022
    Posturi
    22

    Implicit

    O deschid de acolo unde am mentorul.

  5. #5
    Data inscrierii
    July 2022
    Posturi
    22

    Implicit

    Si mai am o neclaritate, eu salvez versiunea din declaratii_old ->declaratii si vad ca mai sunt declaratii_10HL...cum stiu care sunt cele pe care sa le descarc eu? Multumesc,

  6. #6
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    61

    Implicit

    Buna ziua, aveti posibilitatea sa identificati tipul de cheie pe care il aveti din partea dreapta jos din MENTOR,sau mai aveti o varianta si din fisierul PROTECT.DAT ce se gaseste in folderul WinMent.

  7. #7
    Data inscrierii
    July 2022
    Posturi
    22

    Implicit

    Multumesc!
    Daca acolo este Hasp201 inseamna ca trebuie sa descarc o versiune de declaratii cu HL?
    Multumesc,

  8. #8
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Aseara era o problema cu arhiva de la declaratii din folderul de Remote, in sensul ca era tot vechea versiune, am descarcat de 3-4 ori aceeasi versiune cea pe care o aveam si eu. Ca rezolvarea am descarcat versiunea de declaratii 10 si am folosit pe aceea care mi aducea noua versiune de declaratii.

  9. #9
    Data inscrierii
    July 2022
    Posturi
    22

    Implicit

    Multumesc!
    Am mers si asa cum zici dar de deschis tot versiunea veche se deschide.

  10. #10
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Am mers si am verificat si eu acum, e versiunea veche cu data de ieri. Rezolvam

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •