Sunt afisate rezultatele de la 1 la 9 din 9
  1. #1
    Data inscrierii
    September 2017
    Locatie
    Iasi
    Posturi
    28

    Implicit Eroare e-factura

    Buna ziua,
    Aveti idee de ce-mi da aceasta eroare?

    E-factura.PNG

  2. #2
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

  3. #3
    Data inscrierii
    September 2017
    Locatie
    Iasi
    Posturi
    28

    Implicit

    Conform discutiilor telefonice de acuma 3 sapt cica a fost activata urmand a fi trimisa factura. Ce e drept nu am primit nici factura nici un raspuns pe mail. Astept totusi un raspuns de la administratori poate stiu mai multe despre aceasta eroare.

  4. #4
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Daca ai achizitionat licenta, atunci e simplu, dupa plata ei se face si reprogramarea chei care trebuie sa stie si acces pe acel modul, alfel ramane cea ce ti-am spus si mai devreme, iti spun pentru ca asa imi zice si mie, si la toti ceilalti care nu au modul achizitionat.

  5. #5
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Citat Original a fost postat de Opteron Vezi Post
    Conform discutiilor telefonice de acuma 3 sapt cica a fost activata urmand a fi trimisa factura. Ce e drept nu am primit nici factura nici un raspuns pe mail. Astept totusi un raspuns de la administratori poate stiu mai multe despre aceasta eroare.
    Cred ca e mai bine sa reluati discutia cu cine ati avut-o si acum 3 saptamani, sa vedeti exact de ce nu ati primit factura, coduri pe cheie. Va dati seama ca nu are cum sa va identifice cineva dupa userul de forum si sa va ofere informatii aici.

  6. #6
    Data inscrierii
    September 2017
    Locatie
    Iasi
    Posturi
    28

    Implicit

    informatia era legat de eroare nu de factura sau altele. Deci am fost lamurit ca eroarea este de la faptul ca nu am modulul activ.

  7. #7
    Data inscrierii
    September 2017
    Locatie
    Iasi
    Posturi
    28

    Implicit

    Buna seara,
    Stie cineva de ce facturile sunt importate cu tot cu tva si pe urma imi mai adauga odata tva-ul ? (articolul x ii adauga pretul cu tot cu tva la care imi mia adauga odata tva-ul)

  8. #8
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    61

    Implicit

    Buna ziua, va recomand sa luati legatura cu distribuitorul dumneavoastra pentru a vedea exact cazul pe care il aveti.
    Posibil sa aveti o problema de la xml-ul primit.
    Ultima oara editat deIulianC; 22 February 2024 la 10:20

  9. #9
    Data inscrierii
    September 2017
    Locatie
    Iasi
    Posturi
    28

    Implicit

    Rezolvat. Daca e firma platitoare de TVA trebuie pus la datele firmei din FIRMA si RO in fata la cui. Ar fi bine sa puneti si acest lucru in documentatie.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •