Sunt afisate rezultatele de la 1 la 4 din 4
  1. #1
    Data inscrierii
    December 2016
    Posturi
    29

    Implicit Restaurare date nu functioneaza

    Buna ziua,
    Am facut update la versiunea 23.041/3, lucrez in retea si doresc sa fac o restaurare de firma pentru o firma veche si nu pot accesa salvarile indiferent de discul pe care sunt scrise. Pur si simplu nu apar nicaieri nici salvarile de luna nici cele de firma desi in MSAVE apar o gramada de salvari. S-a schimbat metoda de restaurare a datelor, ca vad ca interfata la versiunea asta este diferita ? Am incercat pe doua servere diferite si problema este identica. Am facut o salvare cu noua versiune si nici aceasta nu este preluata in modulul Restaurare. Ma puteti ajuta cu un raspuns ?

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Nu au fost raportate probleme cu exe de restaurare. Nici la testare nu am intampinat probleme. Verificati ca folderul din msave sa fie identic ca denumire cu denumirea prescurtata a firmei pe care doriti sa o restaurati. Ar trebui sa luati legatura cu distribuitorul ca sa vada exact conditiile.

  3. #3
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Merge fara probleme ultima versiune acum imi restaurez si eu o baza de date ca sa fac niste setari si testari si nu am intampinat probleme. Am avut creeate automat folderele in Msave prin salvarile din wimentor.

    PS: Poate nu este obisnuit cu noua interfata si anume, cea in care se alege firma din numele foldrului, si faptul ca propune automat ultima salvare programul, si trebuie sa alegi tu ce anume vrei sa restaurezi si poate ca in loc de ok apare acel vazut.

  4. #4
    Data inscrierii
    December 2016
    Posturi
    29

    Implicit

    Multumesc alexadi, PS-ul tau m-a lamurit. Merge perfect.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •