Pagina 16 din 16 PrimulPrimul ... 6141516
Sunt afisate rezultatele de la 151 la 159 din 159

Thread: Erori mentor

  1. #151
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    77

    Implicit

    Fisa Cont -> 512 nu pot sa vad lista .
    Screenshot 2024-04-02 145156.png

  2. #152
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Stergeti toate fisierele din folderul Private.

  3. #153
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    77

    Implicit

    O sa incerc , am sters doar din folderul private pe utilizator .
    Cu Bo-urile/Co-urile care apar in sinteza , dar in viewul de pontaj apar cu blank ( nu le vede nici in indemnizatie ) noutati ?
    Edit : pentru 2024 merge , am probleme pentru anul 2023 .

  4. #154
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Luati legatura cu distribuitorul dvs sa vada exact despre ce e vorba, eu nu reproduc nimic in testare.

  5. #155
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Ultima versiune de mentor, am pus si eu un id spv de la furnzor si apas pe sagetica de langa el sa imi deschida pdf, ceva nu ii place ca imi da eroare cum ca nu gaseste, am fisierul salvat din spv. si este pus in folderul din constante. am atasat alaturat constanta si eroarea de la apelare. Mai este ceva de setat ca inclin sa cred ca de aici aparea eroarea. Daca da ce anume? Multumesc anticipat pentru ajutor.

    132.EROARE INDEX SPV.jpg133.Director imp efactura intrari.jpg

  6. #156
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    61

    Implicit

    Buna ziua, dupa cum spune si in eroare posibil sa aveti un un ID SPV gresit.
    Puteti identifica si verifica ID-ul facturii atat din SPV cat si din ..:\WinMent\DATA\@IEF\...

  7. #157
    alexadi e offline Super Veteran al Forumului
    Data inscrierii
    January 2013
    Posturi
    1 371

    Implicit

    Revin cu un update ca se pare ca nu am fost inteles mai devreme: codul id spv este cel corect, luat cu copy paste din spv deci este fara nici o eroare, am setat folderul din poza 133. director imp fact intrari.jpg in constanta, si tot nu merge mai este ceva ce nu imi dau seama ce, si asta intrebam., ce mai este necesar in afara de id, folder si in acel folder sa fie pdf, xml si arhiva. am incercat cu folder cu numele prescurtat al firme, acolo si cu si fara luna si an la un nou folder toate variante.e ceva este dar nu imi dau seama ce.

  8. #158
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    61

    Implicit

    O alta cauza ar fi atunci cand nu am IDDescarcare in StatDesc.DB ce se regaseste la nivel de WinMent\DATA\Firma, sau apare ID dar nu mai are zip-ul. Daca ati schimbat folderul de import, ar fi bine sa dati si o generare de import (Rezolva documentele).

  9. #159
    Data inscrierii
    April 2022
    Posturi
    77

    Implicit

    Eroare in TMentorMain :
    Atasament 1591

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •