Sunt afisate rezultatele de la 1 la 5 din 5
  1. #1
    Data inscrierii
    March 2009
    Posturi
    64

    Implicit Eroare calcul salarii luna in curs

    Buna ziua ! Am o societate noua cu facilitati in constructii la care am introdus salariatii iar in momentul in care dau calcul salarii luna in curs imi da o eroare: NU EXISTA TABLA PENTRU CALCUL SALARII NEW/LunaCalcD.DB .... Unde am gresit? Multumesc!

  2. #2
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    Ce versiune aveti? ati facut upgrade sau ati pus exe direct?

  3. #3
    Data inscrierii
    March 2009
    Posturi
    64

    Implicit

    Ultima versiune...Am facut upgrade

  4. #4
    Data inscrierii
    February 2009
    Posturi
    2 525

    Implicit

    - se face upgrade la 888.02 fara verificare de structuri pe firme(procedura este necesara pentru copiere corecta a folder-ului NEW)


    - se sterg calc-urile existente la nivelde luna (CalcC si CalcD) de pe fiecare firma calcuri.png pe care s-a dat recalcul cu versiunea de executabil 888.0x.
    - se poate pune exe 888.08 de pe ftp2

    - se da din nou recalcul si atunci salariile ar trebui sa fie calculate corect

  5. #5
    Data inscrierii
    March 2009
    Posturi
    64

    Implicit

    Citat Original a fost postat de Irina Vezi Post
    - se face upgrade la 888.02 fara verificare de structuri pe firme(procedura este necesara pentru copiere corecta a folder-ului NEW)


    - se sterg calc-urile existente la nivelde luna (CalcC si CalcD) de pe fiecare firma calcuri.png pe care s-a dat recalcul cu versiunea de executabil 888.0x.
    - se poate pune exe 888.08 de pe ftp2

    - se da din nou recalcul si atunci salariile ar trebui sa fie calculate corect
    Am rezolvat. Am facut exact cum ati spus. Va multumesc ! O zi frumoasa!

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •