Sunt afisate rezultatele de la 1 la 3 din 3
  1. #1
    Data inscrierii
    September 2009
    Posturi
    12

    Implicit recuperare suma CB

    Am contributia concedii medicale cu -, deci de recuperat suma X. Unde trec in mentor suma de recuperat? o trec cu pixul pe declaratia CB?

  2. #2
    Data inscrierii
    September 2008
    Locatie
    ~ BV, sau @ BV ...
    Posturi
    417

    Implicit

    Anca, glumesti? cum sa o "treci cu pixul pe declaratia CB" ?
    Cand generezi declaratia din program, completezi suma de recuperat in text-box-ul destinat acestui scop, care se afla in partea din stanga a ferestrei... un pic mai jos de "mod calcul nr. cazuri" ...

    Nu uita ca tu de fapt predai niste fisiere care sunt "citite", nu doar foile... pe foaie poti sa scrii si dedicatii muzicale, caci declaratia ti-o preia din fisiere...

    Eu as da o lege prin care sa interzic toate aceste tipariri degeaba... cati copaci am ocroti pacat ca nu sunt in postura de a face propuneri legislative

    In fine, bafta...
    _____________________________
    Cu bine, Adi.

  3. #3
    Data inscrierii
    February 2009
    Locatie
    Bucuresti
    Posturi
    27

    Implicit

    Citat Original a fost postat de supremeon Vezi Post
    ...

    Eu as da o lege prin care sa interzic toate aceste tipariri degeaba... cati copaci am ocroti pacat ca nu sunt in postura de a face propuneri legislative

    ...
    offtopic: eu as mai da, in plus, o lege prin care declaratiile care trebuie depuse la toate institutiile publice sa se depuna doar on-line pentru ca mi se pare aberant ca in anul de gratie 2009 sa mai vad oameni mergand cu discheta, CD, stick (!!!!) si sa stea la rand pentru niste "idioate" de declaratii.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •