Sunt afisate rezultatele de la 1 la 4 din 4

Thread: windows 10

  1. #1
    Data inscrierii
    December 2010
    Locatie
    bacau
    Posturi
    71

    Implicit windows 10

    Ce sa fac pentru ca butoanele din mentor sa fie la locul lor pe windows 10/64 si sa am acces la toate comenzile ,pe toate ferestrele? de ex. in conversie/modificare valori nu apar plusurile din dreapta ca sa selectez articolele cu tva 20% si nici scurtatura de butoane nu am pt plusul albastru.
    Multumesc foarte mult!

  2. #2
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    E posibil sa fie nevoie sa redimensionati macheta (trageti de una din marginele acesteia). sau sa va modificati rezolutia folosita la 100%, in cazul in care folositi 125% (verificati setari display)

  3. #3
    Data inscrierii
    December 2010
    Locatie
    bacau
    Posturi
    71

    Implicit

    Prima data de marginile machetei am incercat sa trag,dar nu merge, am umblat la rezolutie,la proprietati/setari ,dar ar fi fost prea simplu asa. Si nu doar machetele sunt modificate ci si butoanele de acces sunt decalate spre stanga,adica daca dau pe intrari apar internele samd. Pe machete mai merge cu alt+m alt+z esc,dar acolo la conversie/modificare valori am ramas fara alternative.
    Multumesc.

  4. #4
    Data inscrierii
    March 2013
    Posturi
    694

    Implicit

    Daca toate machetele va sunt decalate este cert ca problema vine de la modul in care este setata rezolutia.

 

 

Reguli de Postare

  • Nu poti posta thread-uri noi
  • Nu poti posta raspunsuri
  • Nu poti posta atasamente
  • Nu poti edita posturile tale
  •